ODU K21K0C-P16LCC0-550S
Mfr. Part # :
K21K0C-P16LCC0-550S
Description
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
DataSheet
K21K0C-P16LCC0-550S PDF
Price is not available, please RFQ
K21K0C-P16LCC0-550S Tech Specifications
  • Number of Positions:16
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.197" ~ 0.217" (5.00mm ~ 5.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C