ODU K10L0C-P05LFG0-5200
Mfr. Part # :
K10L0C-P05LFG0-5200
Description
CONN RCPT FMALE 5P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K10L0C-P05LFG0-5200 PDF
Price is not available, please RFQ
K10L0C-P05LFG0-5200 Tech Specifications
  • Number of Positions:5
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C