ODU S10K0C-P07MCC0-3500
Mfr. Part # :
S10K0C-P07MCC0-3500
Description
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S10K0C-P07MCC0-3500 PDF
Price is not available, please RFQ
S10K0C-P07MCC0-3500 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.138" (3.00mm ~ 3.50mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C