ODU K11K0C-P16LCC0-5000
Mfr. Part # :
K11K0C-P16LCC0-5000
Description
CONN RCPT FMALE 16P SOLDER CUP
DataSheet
K11K0C-P16LCC0-5000 PDF
Price is not available, please RFQ
K11K0C-P16LCC0-5000 Tech Specifications
  • Number of Positions:16
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.177" ~ 0.197" (4.50mm ~ 5.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C