ODU S11K0C-P03MPH0-6000
Mfr. Part # :
S11K0C-P03MPH0-6000
Description
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S11K0C-P03MPH0-6000 PDF
Price is not available, please RFQ
S11K0C-P03MPH0-6000 Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:3
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.217" ~ 0.236" (5.50mm ~ 6.00mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C