ODU S20L0C-P07MCC0-420S
Mfr. Part # :
S20L0C-P07MCC0-420S
Description
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
DataSheet
S20L0C-P07MCC0-420S PDF
Price is not available, please RFQ
S20L0C-P07MCC0-420S Tech Specifications
  • Connector Type:Plug, Male Pins
  • Number of Positions:7
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.118" ~ 0.165" (3.00mm ~ 4.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C