ODU K21L0C-P08LFG0-620S
Mfr. Part # :
K21L0C-P08LFG0-620S
Description
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
DataSheet
K21L0C-P08LFG0-620S PDF
Price is not available, please RFQ
K21L0C-P08LFG0-620S Tech Specifications
  • Number of Positions:8
  • Voltage Rating:-
  • Cable Opening:0.197" ~ 0.244" (5.00mm ~ 6.20mm)
  • Operating Temperature:-40°C ~ 120°C