Sullins Connector Solutions 2B22M154P1001-1-H
Mfr. Part # :
2B22M154P1001-1-H
Description
CONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
2B22M154P1001-1-H PDF
Price is not available, please RFQ
2B22M154P1001-1-H Tech Specifications
  • Part Status:Obsolete
  • Connector Type:Header, Male Pins
  • Connector Style:B 22
  • Number of Positions:154 (110 + 44 Ground)
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)