3M UHM-S095B3-5AP1-TG30
Mfr. Part # :
UHM-S095B3-5AP1-TG30
Description
CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
UHM-S095B3-5AP1-TG30 PDF
Price is not available, please RFQ
UHM-S095B3-5AP1-TG30 Tech Specifications
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)