3M HSHM-H095B5-5CP1-TG30
Mfr. Part # :
HSHM-H095B5-5CP1-TG30
Description
CONN HEADER 95POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
HSHM-H095B5-5CP1-TG30 PDF
Price is not available, please RFQ
HSHM-H095B5-5CP1-TG30 Tech Specifications
  • Connector Type:Header, Male Pins
  • Connector Style:B 19
  • Number of Positions:95
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)