Hirose PCN21B-110SA-2PF-G
Mfr. Part # :
PCN21B-110SA-2PF-G
Description
CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
PCN21B-110SA-2PF-G PDF
Price is not available, please RFQ
PCN21B-110SA-2PF-G Tech Specifications
  • Part Status:Obsolete
  • Connector Type:Receptacle, Female Sockets
  • Connector Style:A 22
  • Number of Positions:110
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)