3M CP2-SA110-G1-TG30
Mfr. Part # :
CP2-SA110-G1-TG30
Description
CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
Catalog
Backplane Connectors - Hard Metric, Standard
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
DataSheet
CP2-SA110-G1-TG30 PDF
Price is not available, please RFQ
CP2-SA110-G1-TG30 Tech Specifications
  • Series:MetPak™ CP2
  • Package:Bulk
  • Part Status:Obsolete
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)