3M HSHM-H110A4-5CP1-TG30
Mfr. Part # :
HSHM-H110A4-5CP1-TG30
Description
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
HSHM-H110A4-5CP1-TG30 PDF
Price is not available, please RFQ
HSHM-H110A4-5CP1-TG30 Tech Specifications
  • Connector Type:Header, Male Pins
  • Connector Style:A 22
  • Number of Positions:110
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)