3M HSHM-H125B4-5CP1-TR40B
Mfr. Part # :
HSHM-H125B4-5CP1-TR40B
Description
CONN HEADER 125POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
HSHM-H125B4-5CP1-TR40B PDF
Price is not available, please RFQ
HSHM-H125B4-5CP1-TR40B Tech Specifications
  • Connector Type:Header, Male Pins
  • Connector Style:B 25
  • Number of Positions:125
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)