Hirose PCN21B-110PB-2PF
Mfr. Part # :
PCN21B-110PB-2PF
Description
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
PCN21B-110PB-2PF PDF
Price is not available, please RFQ
PCN21B-110PB-2PF Tech Specifications
  • Part Status:Obsolete
  • Connector Type:Header, Male Pins
  • Connector Style:B 22
  • Number of Positions:110
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)