Sullins Connector Solutions 2B25F1255F001-0-H
Mfr. Part # :
2B25F1255F001-0-H
Description
CONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
2B25F1255F001-0-H PDF
Price is not available, please RFQ
2B25F1255F001-0-H Tech Specifications
  • Part Status:Obsolete
  • Connector Type:Receptacle, Female Sockets
  • Connector Style:B 25
  • Number of Positions:125
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)