3M UHM-S095B3-5AP1-KR
Mfr. Part # :
UHM-S095B3-5AP1-KR
Description
CONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
UHM-S095B3-5AP1-KR PDF
Price is not available, please RFQ
UHM-S095B3-5AP1-KR Tech Specifications
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)