3M CP2-SB110-G1-FJ
Mfr. Part # :
CP2-SB110-G1-FJ
Description
CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
CP2-SB110-G1-FJ PDF
Price is not available, please RFQ
CP2-SB110-G1-FJ Tech Specifications
  • Connector Style:B 22
  • Number of Positions:110
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)