3M CP2-HDE200-E1-KR
Mfr. Part # :
CP2-HDE200-E1-KR
Description
CONN HEADER 2MM PRESS-FIT
DataSheet
CP2-HDE200-E1-KR PDF
Price is not available, please RFQ
CP2-HDE200-E1-KR Tech Specifications
  • Series:MetPak™ CP2
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Connector Type:Header, Male Pins
  • Connector Style:-
  • Number of Positions:-
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)