Storage & Server IO (Amphenol ICC) HM2P07PK5110GFLF
Mfr. Part # :
HM2P07PK5110GFLF
Description
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
HM2P07PK5110GFLF PDF
Price is not available, please RFQ
HM2P07PK5110GFLF Tech Specifications
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)