3M CP2-SA110-1-KR
Mfr. Part # :
CP2-SA110-1-KR
Description
CONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
DataSheet
CP2-SA110-1-KR PDF
Price is not available, please RFQ
CP2-SA110-1-KR Tech Specifications
  • Number of Positions Loaded:All
  • Pitch:0.079" (2.00mm)