Wickmann / Littelfuse IXBOD1-28R
Mfr. Part # :
IXBOD1-28R
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2800V
DataSheet
IXBOD1-28R PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-28R Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:2800V (2.8kV)