Wickmann / Littelfuse IXBOD1-19RD
Mfr. Part # :
IXBOD1-19RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1900V
DataSheet
IXBOD1-19RD PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-19RD Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:1900V (1.9kV)