Wickmann / Littelfuse IXBOD1-32R
Mfr. Part # :
IXBOD1-32R
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.9A 3200V
DataSheet
IXBOD1-32R PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-32R Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Tube
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:3200V (3.2kV)