Wickmann / Littelfuse IXBOD1-14RD
Manufacturer :
Wickmann / Littelfuse
Mfr. Part # :
IXBOD1-14RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1400V
Catalog
TVS - Mixed Technology
DataSheet
IXBOD1-14RD PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-14RD Tech Specifications
  • Series:-
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:1400V (1.4kV)