Wickmann / Littelfuse IXBOD1-36R
Mfr. Part # :
IXBOD1-36R
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.7A 3600V
DataSheet
IXBOD1-36R PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-36R Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:3600V (3.6kV)