Wickmann / Littelfuse IXBOD1-17RD
Mfr. Part # :
IXBOD1-17RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1700V
DataSheet
IXBOD1-17RD PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-17RD Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:1700V (1.7kV)