Wickmann / Littelfuse IXBOD1-25R
Mfr. Part # :
IXBOD1-25R
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2500V
DataSheet
IXBOD1-25R PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-25R Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:2500V (2.5kV)