Wickmann / Littelfuse IXBOD1-21RD
Mfr. Part # :
IXBOD1-21RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2100V
DataSheet
IXBOD1-21RD PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-21RD Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:2100V (2.1kV)