Wickmann / Littelfuse IXBOD1-18RD
Mfr. Part # :
IXBOD1-18RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1800V
DataSheet
IXBOD1-18RD PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-18RD Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:1800V (1.8kV)