Wickmann / Littelfuse SDP0900Q38B
Manufacturer :
Wickmann / Littelfuse
Mfr. Part # :
SDP0900Q38B
Description
SIDACTOR BI 90V 100A QFN 5X6 8L
Catalog
TVS - Mixed Technology
DataSheet
SDP0900Q38B PDF
Price is not available, please RFQ
SDP0900Q38B Tech Specifications
  • Series:SIDACtor®
  • Package:Tape & Reel (TR)
  • Part Status:Obsolete
  • Voltage - Clamping:75V