Wickmann / Littelfuse IXBOD1-25RD
Mfr. Part # :
IXBOD1-25RD
Description
IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2500V
DataSheet
IXBOD1-25RD PDF
Price is not available, please RFQ
IXBOD1-25RD Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:2500V (2.5kV)