KEMET VK103MK151R095P050
Manufacturer :
KEMET
Mfr. Part # :
VK103MK151R095P050
Description
VARISTOR 150V 150A RADIAL
Catalog
TVS - Mixed Technology
DataSheet
VK103MK151R095P050 PDF
Price is not available, please RFQ
VK103MK151R095P050 Tech Specifications
  • Series:Automotive, AEC-Q200, VK
  • Package:Bulk
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:250V