J.W. Miller / Bourns GMOV-20D650K
Mfr. Part # :
GMOV-20D650K
Description
GMOV 20MM, 65VRMS
DataSheet
GMOV-20D650K PDF
Price is not available, please RFQ
GMOV-20D650K Tech Specifications
  • Part Status:Active
  • Voltage - Clamping:185V
  • Mounting Type:Through Hole
  • Package / Case:Disc 20mm