Diotec Semiconductor P4SMAJ22CA
Mfr. Part # :
P4SMAJ22CA
Description
TVS SMA 22V 400W BI
DataSheet
P4SMAJ22CA PDF
Price is not available, please RFQ
P4SMAJ22CA Tech Specifications
  • Bidirectional Channels:1
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ):22V
  • Voltage - Breakdown (Min):24.4V
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:35.5V
  • Current - Peak Pulse (10/1000µs):11.3A
  • Power - Peak Pulse:400W
  • Capacitance @ Frequency:-
  • Operating Temperature:-50°C ~ 150°C (TJ)