Carlo Gavazzi GMB63H2PC0.5
Mfr. Part # :
GMB63H2PC0.5
Description
CIR BRKR THERM-MAG 0.5A 480/277V
DataSheet
GMB63H2PC0.5 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB63H2PC0.5 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):500mA
  • Voltage Rating - AC:480 V