Carlo Gavazzi GMB631PC63
Mfr. Part # :
GMB631PC63
Description
CIR BRK THERM-M 63A 240VAC/60VDC
DataSheet
GMB631PC63 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB631PC63 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):63A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:60 V