Carlo Gavazzi GMB633PC13
Mfr. Part # :
GMB633PC13
Description
CIR BRKR THERM-MAG 13A 240VAC
DataSheet
GMB633PC13 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC13 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):13A
  • Voltage Rating - AC:240 V