Carlo Gavazzi GMB63H2PC32
Mfr. Part # :
GMB63H2PC32
Description
MCB HV UL489 C 2P 32A LUG T
DataSheet
GMB63H2PC32 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB63H2PC32 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):32A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:125 V