Carlo Gavazzi GMB631PC15
Mfr. Part # :
GMB631PC15
Description
CIR BRK THERM-M 15A 240VAC/60VDC
DataSheet
GMB631PC15 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB631PC15 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):15A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:60 V