Carlo Gavazzi GMB63H1PC30
Mfr. Part # :
GMB63H1PC30
Description
MCB HV UL489 C 1P 30A LUG T
DataSheet
GMB63H1PC30 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB63H1PC30 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):30A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:60 V