Carlo Gavazzi GMB633PC20
Mfr. Part # :
GMB633PC20
Description
CIR BRKR THERM-MAG 20A 240VAC
DataSheet
GMB633PC20 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC20 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):20A
  • Voltage Rating - AC:240 V