Carlo Gavazzi GMB633PC15
Mfr. Part # :
GMB633PC15
Description
CIR BRKR THERM-MAG 15A 240VAC
DataSheet
GMB633PC15 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC15 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):15A
  • Voltage Rating - AC:240 V