Carlo Gavazzi GMS-63H-50A
Manufacturer :
Carlo Gavazzi
Mfr. Part # :
GMS-63H-50A
Description
MMS 63A HIGH BREAK 34-50A
Catalog
Circuit Breakers
DataSheet
GMS-63H-50A PDF
Price is not available, please RFQ
GMS-63H-50A Tech Specifications
  • Series:GMS
  • Package:Box
  • Part Status:Active
  • Mounting Type:DIN Rail
  • Breaker Type:-
  • Current Rating (Amps):50A
  • Voltage Rating - AC:690 V