Carlo Gavazzi GMB633PC63
Mfr. Part # :
GMB633PC63
Description
CIR BRKR THERM-MAG 63A 240VAC
DataSheet
GMB633PC63 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC63 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):63A
  • Voltage Rating - AC:240 V