Carlo Gavazzi GMB631PC30
Mfr. Part # :
GMB631PC30
Description
CIR BRK THERM-M 30A 240VAC/60VDC
DataSheet
GMB631PC30 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB631PC30 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):30A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:60 V