Carlo Gavazzi GMB632PC1.6
Mfr. Part # :
GMB632PC1.6
Description
CIR BRK THERM 1.6A 240VAC/125VDC
DataSheet
GMB632PC1.6 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB632PC1.6 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):1.6A
  • Voltage Rating - AC:240 V
  • Voltage Rating - DC:125 V