Carlo Gavazzi GMS-32S-13A
Mfr. Part # :
GMS-32S-13A
Description
MMS 32A STD BREAK 9-13A
DataSheet
GMS-32S-13A PDF
Price is not available, please RFQ
GMS-32S-13A Tech Specifications
  • Breaker Type:-
  • Current Rating (Amps):13A
  • Voltage Rating - AC:690 V