Carlo Gavazzi GMB633PC35
Mfr. Part # :
GMB633PC35
Description
CIR BRKR THERM-MAG 35A 240VAC
DataSheet
GMB633PC35 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC35 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):35A
  • Voltage Rating - AC:240 V