Carlo Gavazzi GMB633PC50
Mfr. Part # :
GMB633PC50
Description
CIR BRKR THERM-MAG 50A 240VAC
DataSheet
GMB633PC50 PDF
Price is not available, please RFQ
GMB633PC50 Tech Specifications
  • Breaker Type:Thermal Magnetic
  • Current Rating (Amps):50A
  • Voltage Rating - AC:240 V